NOVINKY

 

Váš názor nás zajímá. Kliknutím na obrázek  můžete zhodnotit poskytnuté služby. Děkujeme!

 

 

Zapojte se do REFUfestu

7. 4. 2014

 

META, o.p.s se i tento rok zúčastní REFUFESTU, který se uskuteční 7.6.2014 tentokrát na Letné, sdílíme s Vámi výzvu organizátorů k zapojení se do příprav festivalu. Můžete například připravit prezentaci Vaší země a stát se tak součástí festivalu. Více informací v přiložené pozvánce zde.

 

 

 Registrace do kurzu češtiny zahájena

 2. 4. 2014

Otevíráme další z řady zdokonalovacích kurzů českého jazyka pro cizince v Praze. Tentokrát je kurz zaměřený na oblast účetnictví, jeho hlavním cílem je rozšíření slovní zásoby a jistoty v konverzačních dovednostech v tomto oboru. Pokud studujete, máte vystudovaný ekonomický obor nebo pracujete v této oblasti, neváhejte se registrovat zde. Kurz bude probíhat od 12.5. do 12.6. 2014 vždy v pondělí, ve středu a ve čtvrtek od 9:00 do 11:30 v prostorách METY. Kurz je bezplatný.

Podrobnějši informace můžete získat od kolegyně Rumyany Georgievy na tel: 775 737 678.

 

Konference k uznávání zahraničního vzdělání v ČR

10. 3. 2014

 

Srdečně Vás zveme na konferenci NOSTRIFIKACE: UZNÁVÁNÍ ZAHRANIČNÍHO VZDĚLÁNÍ MIGRANTŮ V ČESKÉ REPUBLICE, která se bude konat 18. 3. 2014 v Impact Hub Praha. Konferenci pořádá Multikulturní centrum Praha a provede Vás jí náš kolega Lukáš Radostný. Veškeré informace v přiloženém programu zde.

 

 

 

Trojcyklus seminářů pro pedagogy

7. 3. 2014

META, o.p.s pořádá cyklus seminářů pro pedagogy zaměřený na vzdělávání žáků cizinců. Semináře obsahují teoretická východiska a zároveň jsou prakticky zaměřeny na konkrétní otázky pedagogů českých škol při jejich práci s žáky s odlišným mateřským jazykem. Pozvánka a veškeré informace naleznete zde. Anotace k jednotlivým seminářum zde. Pro více informací kontaktuje Lucii Procházkovou na prochazkova@meta-ops.cz.

 

Drobné úpravy pokračují

6. 3. 2014

 

Jak jsme Vás již informovali od ledna jsme obecně prospěšná   společnost, drobné úpravy se tak dotkly i naší facebookové stránky. Nově nás najdete na https://www.facebook.com/metapromigranty

 

 

Podporujeme zdravotníky a lékaře!

18. 2. 2014

V rámci projektu Podpora pracovního uplatnění cizinců v Praze nabízíme našim klientům z řad zdravotnického personálu podporu v podobě příspěvku na přípravné kurzy k aprobačním zkouškám pro lékařské pracovníky či úhrady poplatku za aprobační zkoušky pro všechny zdravotnické profese. Dále nabízíme školení pro orientaci v českém zdravotnictví nebo hlídání dětí během kurzů a zkoušek. Možnost podpory trvá do konce roku 2014, přičemž je omezený počet vypsaných termínů. 

Registrace zájemců možnost on-line zde.

Veškeré potřebné informace najdete v přiloženém letáku zde.

 

 

 

 

pro další novinky klikněte zde

  

 

Příběhy našich klientů

 

Příběh Timura z Uzbekistánu

 další příběhy najdete zde

 

video upoutávka na informační portál pro pedagogy

inkluzivniskola.cz by Kieran D’Arcy (Prague Camera).